Müzik Evreni icon

Müzik Evreni APK

Müzik Evreni ile müziğe sınırsız ve kolay erişim!

1.1.0 for Android
3.8 | 129 Reviews
  • Müzik Evreni screenshot 0
  • Müzik Evreni screenshot 1
  • Müzik Evreni screenshot 2
  • Müzik Evreni screenshot 3
  • Müzik Evreni screenshot 4

The explanation of Müzik Evreni

Müzik Pınarı, seslerle üretilen bir sanattır müziği üretenler de müzisyenlerdir. İnsanlar yaşadıkları toplumlarda ve alanlarda seslerle şarkı indirme programı indir ve etkileşim içerisinde bulunurlar ve yaşadıkları olaylar gerek sosyal gerekse psikolojik açıdan insanlar üzerinde bedava müzik indir gibi kişilikler oluşturur. Bu kişilikler ile bireylerin algıları şarkı indir ile yan yana geldiği zaman bir yaşam tarzı müzik indir oluşmaktadır. Bireyler algılarını, kişiliklerini, bedava müzik dinle, düşüncelerini ve tarzlarını birleştirerek, bedava müzik indirme programı, sesler yardımıyla kendilerini ifade edecekleri müzik indirme programı indir yaratırlar. Bu kişiler müzisyenlerdir. Müzisyenler genellikle algıları ve refleksleri gelişmiş insanlardır.Müziğin ana maddesi sarki indirme programi olduğu için soyut bir olgudur. Bu yüzden müziğin, şarkı indir, hayal gücü sınırsızdır. En önemlisi müzik ruhumuza hitap eder, ruhumuzu besler bakış şarkı indirme programı ile açımızı etkiler müzik şarkı, evrenin şarkısı bu uygulamada, enstrüman müzikleri ve sözlü müzik olarak iki ana grupta toplanır. Sözlü müzikte ağırlık sarki indir, müziğin duygusal, muzik indirme programi, desteği ile birlikte sözler üzerine inşa edilir, enstrümantal şarkı dinle müzikte ise sadece bedava müzik dinleme programı enstrümanların yarattığı müziğin etkisi söz konusudur, bu tür müziklerin algısı ve takibi daha güçtür.


DISCLAIMER: Müzik Evreni is music platform which aims to help amateur musicians to promote their non-commercial records. Without prejudice to the conditions set forth in Terms of Use, you must not upload, store, distribute, send, transmit, display, perform, make available, continue to make available or otherwise communicate to the public any Content to which you do not hold the necessary rights. In particular, any unauthorized use of copyright protected material within Your Content (including by way of reproduction, distribution, modification, adaptation, public display, public performance, preparation of derivative works, making available or otherwise communicating to the public via the Platform), independent of whether it is or becomes unauthorized at a later point, may constitute an infringement of third party rights and is strictly prohibited.

If you discover any content on the Platform that you believe infringes your copyright, please report this to us using in-app copyright section.

Müzik Evreni App 1.1.0 Version Update

Mar 02, 2020
Efsane geri döndü!

Additional App Info

Operating System: Android
Category: Music & Audio
Publish Date:
Latest Version: 1.1.0
Min Installs: 10000
Installs: 10,000+
Size: 5.9M
Requirements: Android 5.0 and up
Offers In-App Purchases: false
Contains Ads: false
Price: Free
Report: Flag as inappropriate
App uploaded by: Individual
Available on: Google Play Store

Rating And Reviews

Leave a reply

Similar Searches

Shares

Latest Products