Reklamsız Şarkı İndirme Programı icon

Reklamsız Şarkı İndirme Programı APK

Ad-free and download with album cover.

2.2 for Android
3.6 | 6149 Reviews
  • Reklamsız Şarkı İndirme Programı screenshot 0
  • Reklamsız Şarkı İndirme Programı screenshot 1

The explanation of Reklamsız Şarkı İndirme Programı

Ne kadar çok düşmanımız varmış, birilerinin canını çok yakmışız anlaşılan :)

Bilen bilir anlatmaya gerek yok.

Sarki dunyasi yazıda kullanılan, bedava müzik, harflerin adları olduğu gibi, notaların da şarkı indir adları vardır. Notaları sarki indir adlandırmak için iki temel sistem müzik indirme programı kullanılmıştır. Nota, müzikal sesleri simgeleyen işaretlerdir. Bir başka deyişle nota, müziği okuyup yazıya almaya yarayan şekillere ve o şekillerin temsil ettikleri şarkı indirme programı indir temel frekanslara verilen addır. Nota (veya not) sözcüğü, bir fikri daha sonra hatırlamak için işareler ile bir yere o fikri temsil edecek, bedava müzik indir, biçimde yazmayı dökmeyi anlatır. Notalar seslerin, bedava şarkı indir, zaman içindeki sarki indirme programi uzunluğunu ve temel frekansını şarkı indirme programı gösterirler. Müzik indir yazılı olarak ifade etmede kullanılan, bedava müzik dinle, her bir nota, bedava müzik indirme programı, müzikteki belli bir sese müzik indirme programı indir karşılık gelir. Notalar seslerin, bedava şarkı indir, zaman içindeki sarki indirme programi uzunluğunu ve temel frekansını şarkı indirme programı gösterirler. Sarki dunyasi yazıda kullanılan, bedava müzik, harflerin adları olduğu gibi, notaların da şarkı indir adları vardır. Notaları sarki indir adlandırmak için iki temel sistem müzik indirme programı kullanılmıştır.
Ses, atmosferde canlıların işitme organları tarafından algılanabilen periyodik basınç değişimleridir. Fiziksel boyutta ses, hava katı sıvı veya gaz ortamlarda oluşan basit bir mekanik düzensizliktir. Bir maddedeki moleküllerin titreşmesi sonucunda oluşur. Ses bir enerji türüdür, bedava müzik indir, Ses titreşimle oluşur, titreşimi enerjiye dönüştürür, şarkı indir Sesin kuvvetine gürlük denir Müzik indir. Desibel (db) ile ölçülür.

Ses atmosferin dışında yayılmaz, çünkü sesin yayılması için hava gereklidir. Örneğin kalkış yapan füze, bedava müzik dinle, 120 desibel ses üretir. Yüksek sesli, bedava müzik indirme programı müzik 90 desibel üretir. Normal insanın konuşması 50-60 desibel gücüne eşittir.

elefonuna müzik indirme programı dinleme uygulaması arayanların ilk tercihi olan uygulamanın çok sayıda kullanıcısı mevcuttur. Müzik insanlara keyif veren en büyük eğlence aracıdır. Müziksiz bir yaşamın olması mümkün değildir. Herkesin sevdiği müzik tarzı farklıdır. Eğlenceli ve romantik müziklerin bir arada bulunduğu uygulamayı telefonunuza yükleyerek müzik indir dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Müzik indirme programı dinleyenlerin en sevdiği mp3 müzik indir adres olan şarkı indirme programı herkese hitap eden müzikleri barındırıyor. İstediğiniz her müziği istediğiniz sırayla dinlemek bu uygulama sayesinde artık daha da kolay. Seçtiğiniz müzikleri sıraya koyarak muzik calar her an müzik çalar dinleme zevkine erişebilirsiniz. Müzikle mp3 indir dinlenin ve her işinizi daha mutlu yapın. Şarkı modu uygulamasından müzik dinle butonuyla her zaman sevdiğiniz müzikleri dinleyin. Telefonuna müzik mp3 indir dinleme uygulaması arayanların ilk tercihi olan uygulamanın çok sayıda kullanıcısı mevcuttur. Mobil cihazların mp3 indirme programı her biri birbirinden farklı özelliklere sahip olmaktadır.

Reklamsız Şarkı İndirme Programı App 2.2 Version Update

Mar 17, 2020
arama sorunu düzelmiş olması lazım

Additional App Info

Operating System: Android
Category: Music & Audio
Publish Date:
Latest Version: 2.2
Min Installs: 500000
Installs: 500,000+
Size: 3.1M
Requirements: Android 4.0 and up
Offers In-App Purchases: false
Contains Ads: true
Price: Free
Report: Flag as inappropriate
App uploaded by: Individual
Available on: Google Play Store

Rating And Reviews

A Google user 5
Mar 23, 2019 US

muhteşem terrific ❤

Helpful Report
alıcı değil bakıci 5
Apr 29, 2019 US

efsane otesi (reklam haric)

Helpful Report
A Google user 5
Mar 08, 2019 US

çok iyi uygulama👍

Helpful Report
A Google user 5
Feb 17, 2019 US

Gerçekten bu uygulamayı indirirken çalışacağından emin değildim sorunsuz bir şekilde çalışıyor çok işime yaradı artık şarkı dinlemek için internetini harcamama gerek yok sevdiğiniz şarkıları indirebilirsiniz;)

Helpful Report
şerife arslan 5
Jan 30, 2020 US

Çok güzel bir uygulama. En önemlisi reklamsız !!!

Helpful Report
57 Pixel 5
Jul 11, 2019 US

Efsane 😴

Helpful Report
Sanem Aslancan 5
May 26, 2019 US

çok güzel

Helpful Report
A Google user 5
Mar 23, 2019 US

jm

Helpful Report
Muammer Bozkurt 5
Aug 07, 2019 US

super

Helpful Report
ece imge önal 5
Nov 27, 2018 US

Good and also nice

Helpful Report
bb elizza 5
Aug 15, 2019 US

good good bb

Helpful Report

Leave a reply

Shares

Latest Products