Kişisel Bakım icon

Kişisel Bakım APK

Personal care methods at home

1.0 for Android
4.5 | 49 Reviews
  • Kişisel Bakım screenshot 0
  • Kişisel Bakım screenshot 1
  • Kişisel Bakım screenshot 2
  • Kişisel Bakım screenshot 3
  • Kişisel Bakım screenshot 4

The explanation of Kişisel Bakım

Doğal bir kişisel bakım uygulamasıdır. Pürüzsüz, sağlıklı, canlı, ışıl ışıl bir cilt için evde uygulayabileceğiniz maskeleri ve karışımları içermektedir. Uygulama içerisindeki içerikler teker teker araştırılıp, denenmiş olup sağlığa zarar verecek maddeler içermemektedir.

Cilt bakımı tarifleri şu şekildedir; siyah nokta temizliği ve siyah nokta çıkmasını engelleme, sivilce-akne oluşumunu ve izlerini giderme, güneş yanıkları ve leke sorunlarını düzeltme, cilt lekeleri ve yara izlerini düzeltme, cilt rengini açma, kırışık görünümünü azaltma ve oluşumunu engelleme, ince çizgi oluşumunu engelleme, çatlak görünümü azaltma ve oluşumunu engelleme, kaş gürleştirme, uzatma ve olmayan kaşları çıkarma, kirpik gürleştirme, uzatma ve olmayan kirpikleri çıkarma, saç uzatma, saç gürleştirme, saç dökülmesini önleme, kepek oluşumunu önleme, tahriş olan saç derisini iyileştirme, saçların yağ oranını dengeleme, kuru, mat ve cansız saçları sağlıklı bir görünüme kavuşturma, saç kabarma sorunlarını düzeltme, yumuşak, parlak ve sağlıklı saçlar erkek saç bakımı için, yeniden saç çıkarma, gürleştirme, canlılık kazandırma, kepeği azaltma,tahriş olan deriyi iyileştirme ve çözümleri, sakal uzatma, çıkarma, gürleştirme ve parlaklaştırma, dudak çatlamaları, dolgun ve pürüzsüz dudaklar, canlı ve renkli dudaklar, dudaklardaki ölü deriden kurtulma ve nemli sağlıklı dudaklar, ağız kokusu sorunu, diş beyazlatma, diş plağı, diş ağrısı, diş eti rahatsızlıkları ve ağız içi yaralarını çözümü ve önlemek için yöntemler, tırnak uzatma, tırnak sararma problemi, kuru ve soyulan tırnaklar, çabuk kırılan tırnak problemi, tırnak eti güçlendirme ve bakımlı güçlü tırnaklar.

Bu yöntemleri kullanarak, sağlıklı ve doğal bir şekilde kişisel sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. İçerikler sürekli olarak güncellenecektir.

Kişisel Bakım App 1.0 Version Update

Nov 15, 2019
Performans İyileştirmeleri

Additional App Info

Operating System: Android
Category: Beauty
Publish Date: Nov 4, 2019
Latest Version: 1.0
Min Installs: 5000
Installs: 5,000+
Size: 4.8M
Requirements: Android 4.0.3 and up
Offers In-App Purchases: false
Contains Ads: true
Price: Free
Report: Flag as inappropriate
App uploaded by: Individual
Available on: Google Play Store

Similar Apps to Kişisel Bakım

Rating And Reviews

Leave a reply

Similar Searches

Shares

Latest Products